Jakie leczenie powinna zastosować osoba znęcająca się psychicznie?

Dzien dobry trudno mi jest o tym tu opisac ale musze zaczerpnac wiedzy osoba okolo 60strasznie wyzywa zneca sie psychicznie na kims czy jest jakis srodek na uspokojenie tej osoby

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie..., temat jest wielowątkowy, co wymagałoby osobistej konsultacji wymienionej Osoby, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia.

Serdeczności i radości Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Dzień dobry,
jeżeli znęcanie się pojawiło się niedawno (np. kilka lat temu), to może mieć podłoże medyczne związane np. z degradacją niektórych struktur mózgu i gorszą kontrolą emocji. Wtedy pomocna może być konsultacja u psychiatry.
Jeżeli znęcania się jest "od zawsze" - odpowiednie formy pomocy to Procedura Niebieskiej Karty lub/i zgłoszenie sprawy do prokuratury.
Pozdrawiam - Ryszard Chłopek