Jakie leczenie przedwczesnego wytrysku?

Witam,mam 23 lata.Mam problem z przedwczesnym wytryskiem,od momentu włożenia jest to czas koło 30 sekund i jestem po,mojej partnerce nie bardzo to odpowiada bo potem trzeba się natrudzić aby "powstał",jakieś sugestie co z tym zrobić ?? byłbym wdzięczny.

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem jest bardziej szczegółowa diagnoza, przede wszystkim przyczyn i mechanizmu wytrysku przedwczesnego, które dla każdego mężczyzny i dla każdej pary mogą być nieco inne. Leczenie wytrysku przedwczesnego zazwyczaj opiera się o farmakologiczne (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapię (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!