Jakie leczenie zastosować na plamienia w 26. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 26tyg ciąży. kilka dni temu pojawiło się plamienie z cewki moczowej, przeszło po trzech dniach po zażyciu Furaginy i No-spy. Zauważyłam,że w cewki wystaje mi mięsko które początkowo właśnie krwawiło, teraz jest tylko spuchnięte i wrażliwe na dotyk. Czy mogę zastosować jakieś leczenie w domu?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza ginekologa a byc moze takze urologa.