Jakie leki brać na przemęczenie i kołatanie serca?

Dziś miałem drugą noc problem z zaśnięciem. Jestem przemęczony, niewyspany. Gdy staram się zasnąć, nagle czuję mocne bicie mojego serca oraz chłód w głowie, czuję jak gdybym zasypiał, ale momentalnie otwieram oczy. Za nic nie jestem w stanie spokojnie zasnąć. Mało tego, za każdym razem, gdy się kładę odczuwam lęk, bo spodziewam się, że po raz kolejny to się wydarzy. Im bardziej jestem zmęczony tym ciężej jest mi zasnąć. Mam wypieki na twarzy i zawroty głowy. Jakie leki muszę brać?

Do pełnej konsultacji; do omówienia najlepiej z Neurologiem/ Lekarzem leczącym!
Jakie wywiad , tryb życia i pracy, stresy ? Jaki stan Pacjenta ??
Pozdrawiam