Jakie leki dodatkowo powinna przyjmować osoba w trakcie chemioterapii?

Witam Moja mama (73 lata)obecnie jest w trakcie chemioterapii folifox avastin.W czasie pobytu w domu ma ciśnienie krwi w normie lub lekkie nadciśnienie 140/86.W dniu w ktòrym zgłasza się na kolejne wlewy do szpitala za każdym razem ciśnienie znacznie wzrasta.Obecnie przyjmuje Valzak 160mg 2 razy dziennie po 1 tabletce i Amlozek 20 mg 1 tabletka dziennie i Atoris 20 mg 1 tabletka dziennie.Czy powinna ròwnieź zażywać Beto ZK 25?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od innych wskazań do stosowania tego leku a jak ciśnienie w ciągu dnia ? Być może podniesione jest w dniu podania leków z powodu stresu itp