Jakie leki eliminują ospałość?

Witam mam stany lekowe mimo spię 10godzin to i tak w ciagu dnia przysypiam podczas zabawy z dzieckiem jestem ospaly czy sa leki pobudzajace eliminujace ospalosc?

Dzień Dobry Panu,

Chciałabym zainspirować Pana do aktywności fizycznej.
Często dzielę się z Czytelnikami Portalu Abc Zdrowie, że:
RUCH niemal zastąpi każdy lek, ale żaden LEK nie zastąpi ruchu...

Paradoksalnie..., im wyższe zmęczenie fizyczne/psychiczne, tym bardziej po (regularnej) aktywności, organizm regeneruje się, odzyskując żywotną energię, radość i poczucie szczęścia, do czego Pana zapraszam serdecznie.

Serdeczności i radości w codzienności Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com