Jakie leki hormonalne może stosować osoba z przerzutami raka?

Dzien dobry Szukam porady onkoligicznej .Mam pytanie odnosnie leczenia mojej mamy.Po mastektomii okolo pol roku pojawily sie liczne przerzuty do kosci.Mama cierpi na raka hormonozaleznego her-2 ujemy PR poz ,ER-poz .Zastosowano leczenie Faslodexem ,ktory doprowadzil do remisji na okres 2 lat.Niestety w lutym zaczely sie pogarszac proby watrobowe .Wyszly przerzuty ,Moje pytanie brzmi czy mozna wprowadzic mamie nowy lek hormonalny ,ewentualnie zastosowac dodatkowo lek przelamujacy hormoodpornosc?M

Leki przełamujące hormonooporność są obecnie w Polsce nierefundowane , ale i tak w mamy przypadku nie zalecałąbym w chwili obecnej takiego rozwiązania.
Powrót do hormonoterapii będzie możliwy po chemii.