Jakie leki można brać przy schizofrenii?

Czy przy braniu lekow na schizofrenie powodujących hamowanie receptorow dopaminowych (kwetiapina, arypiprazol), jest sens brac takze fenyloalanine np. W postaci tabletek AjiPure?

Witam, nie ma przeciwskazań do zażywania AjiPure. Niestety nie ma badań dotyczących stosowania fenyloalanine z lekami blokującymi receptory dopaminowe. Pozdrawiam.