Jakie leki można zastosować na grzybicę pochwy w ciąży?

Witam jestem w 12 tyg ciąży i podejrzewam grzybicę pochwy. Odczuwam lekki świąd w okolicach pochwy oraz zauważam nadprodukcje wydzieliny z pochwy. Jest ona przezroczysta i rzadka jak woda. Mieszkam za granicą i długo muszę oczekiwać na wizytęu specjalisty. Posiadam tabletki dopochwowe gineintima acticand30 lecz nie wiem czy są bezpieczne w ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pani stosować ten preparat plus Clotrimazolum w kremie 2 razy dziennie.
Pozdrawiam