Jakie leki na cere powinna stosować osoba z wirusem HPV?

Witam, jestem kobietą mam 25 lat nigdy nie rodziłam, zarażona jestem HPV, miałam kłykciny kończyste, ale zwalczyłam je odpowiednimi lekami, posiadam wąsik który chciałabym zwalczyć, chciałabym żeby moja cera była ładniejsza, systematycznie współżyje, zależy mi na odpowiednio dobranych hormonach i odpowiedniej metodzie antykoncepcji żeby mieć na uwadze te wszystkie czynniki, proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalszą diagnostykę.