Jakie leki na opanowanie nerwów w nerwicy?

Witam ,jestem wdowcem w wieku 43 lat ,sam wychowuję 2 dzieci ,mam nerwicę od młodych lat wyniesioną z domu ,leki anty depresyjne nie pomagały ,chodzi mi by stać się mniej wybuchowym do dzieci ,bardziej panowac nad emocjami .czy i jakie sa dostępne leki ,Pozdrawiam Darek

Dzień dobry,

Zdecydowanie bardziej odpowiednia na Pana trudności jest psychoterapia.
W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; bądź znaleźć Poradnię Leczenia Nerwic - w ramach NFZ.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza