Jakie leki na ostre zapalenie zatok są bezpieczne w ciąży?

Jakie leki są bezpieczne w ciąży na ostre zapalenie zatok poza metodami domowymi, ktore pozwolą pozbyć się gęstego, zatykającego kataru? Niestety inhalacje i woda morska nie pomagają, nawet płukanie zatok rumiankiem, bo po 30 min znów jest tak samo zatkany ( jak korek)- raz jedna dziurka, raz druga. Proszę o pomoc?

po pierwsze inhalacje to totalne nieporozumienie w ostrych chorobach dróg oddechowych, te inhalacjie roznoszą zakażenie dalej do oskrzeli i płuc. Po drugie woda morska jest dla śledzi a nie dla ludzi. Nie leczcie się z reklam TV i u lekarzy którzy leczą lekami z reklam TV. Po trzecie nie ma żadnej możliwości płukania zatok w warunkach domowych!!!To następny bajer reklamTV. Wytrzymaj, jak urodzisz to napisz.