Jakie leki na poprawę koncentracji i pamięci?

witam ma pytanie czy mogę brać jakieś leki na koncentracje i pamięci.Jestem bo operacji serca która była 25lat temu , teraz ma 31lat.Po operacji została mi arytmia i niski ciśnienie biorę leki benakol .Co mogę jeść żeby nie zaszkodzić tylko sobie polepszyć pamieć proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję ustalenie przyczyny zaburzęń koncentracji. Często wynikają one z przemęczenia lub niedoboru składników mineralnych i witamin (szczególnie ważne są kwasy tłuszczowe wielonienasycone). W takim przypadku dostępne na rynku suplementy diety nie są przeciwwskazane w przypadku arytmii. Jeżeli przyczyna jest organiczna (wynikająca z uszkodzenia np. układu nerwowego) leczenie jest trudniejsze.