Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki na zespół jelita drażliwego

Witam, chciałabym zadać pytanie dotyczące leków na zespół jelita drażliwego. Mam ibs jelito wrażliwe co może pomóc, może jakiś sprawdzony skuteczny probiotyk lub lek na zespół jelita drażliwego? Moje objawy to ciągłe kruczenie wzdęcia i nadmierne przelewanie w brzuchu, szczególnie w momentach stresujących itp. Czy to normalne objawy zespołu jelita drażliwego czy może mam jakiś inny problem i coś zostało u mnie źle zidentyfikowane? Ale jeśli to zespół jelita drażliwego to chciałabym uzyskać informację o jakichś lekarz na zespół jelita drażliwego, który mógłby mi pomóc. Może istnieją jakieś domowe sposoby, dzięki którym mogłabym złagodzić objawy zespołu jelita drażliwego i sprawić, że będę czuła sie lepiej przed stresującymi sytuacjami? Momentami nie wiem już co mam robić, strach mnie paraliżuje i to dla mnie duży problem... Proszę o pomoc.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Tamowanie krwawienia za pomocą endoskopu

Endoskopia to rewolucyjna metoda - nie tylko diagnostyczna, ale również terapeutyczna. O tamowaniu krwawienia z użyciem endoskopu opowiada lek. Marcin Radkowski.

Probiotyk codziennie przez miesiąc , potem przerwa , potem znowu . Dobry lek to debretin - poprawia motorykę i samopoczucie jest lepsze. Ważne jest ograniczanie czynników wzmagających objawy - stresu lub pokarmów, które szkodzą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy