Jakie leki nadają się na odchudzanie?

Witam, chciałabym sie zapytac jakie leki tzn. O jakim skladzie doskonale nadają się na odchudzanie? Oprócz dostepnej w Polsce mysimby

Witam serdecznie,
jedynym skutecznym sposobem na odchudzanie jest odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna!! Nie polecam żadnyc "leków'. Nie przynoszą one efektów lub dają efekt krótkotrwały (później jest efekt jo-jo). Stosując leki i suplementy niczego się Pani nie nauczy i nie zmieni Pani swoich nawyków żywieniowych. Waga wróci.

W razie pytań lub chęci konsultacji podaje kontakt:
joanna.wasiluk@o2.pl