Jakie leki najlepiej stosować przy depresji?

Witam jaki z leków antydepresyjnych działa najlepiej na depresje,GAD, PTSD oraz przeciwlękowo Mam cały czas silne pobudzenie. Który z leków Paroksetyna czy Escitalopram ma lepszy profil działania?Lub inny SSRI? Czy leki SNRI w takim przypadku odpadają? Brałem Pregabaline bez żadnego skutku jak bym nic nie brał. Psychiatra już niema pojęcia co robić. W badaniu QEEG mam pourywane połączenia w płatach czołowych,przed czołowych oraz skroniowych. Również połączenie miedzy tyłem mózgu a przodem.

Dzień dobry! Na to pytanie jest w stanie odpowiedzieć tylko psychiatra. Jeżeli prowadzący Pana lekarz nie wie, co dalej, warto skonsultować się innym psychiatrą.

Dzień Dobry Panu,

Na Pana zapytanie może odpowiedzieć tylko lekarz na konsultacji osobistej, który zna Pana i Pana historię leczenia, jak i zna odpowiedź Pana organizmu na to leczenie.

Z mojej strony zachęcałabym Pana, do rozważenia, by podjął Pan psychoterapię (równolegle z farmakoterapią.

Z PRZESŁANIEM DLA PANA TEGO, CO JEST PANU TERAZ NAJBARDZIEJ POTRZEBNE,
IRENA.MIELNIK.MADEJ@GMAIL.COM