Jakie leki po operacji usunięcia endometriozy?

Witam przeszłam w poniedziałek operacje endometriozy wszystko jeszcze mnie boli chciała bym jednak sie dowiedzieć jakie leki powinnam przyjmować i po jakim czasie starać sie o upragnione dzieciątko

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. jaki stopień endometriozy itp. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.