Jakie leki pomogą na zdiagnozowane problemy z pamięcią słuchową, wzrokową i operacyjną?

Witam Mam 27 lat. Choruję na schizofrenię oraz padaczkę. Mam od wielu lat zdiagnozowane problemy z pamięcią słuchową, wzrokową i operacyjną. Psycholog podejrzewał też u mnie akalkulię. W przeszłości miałem "tylko" dyskalkulię. Oprócz tego kiepsko mi wychodzą testy na inteligencję przeprowadzane przez psychologa - obniża mi się iloraz inteligencji. Testy organiczne wychodzą prawidłowo, w rezonansie magnetycznym nie ma żadnych patologicznych zmian. Moje problemy z pamięcią i koncentracją mają duży wpływ na moje funkcjonowanie, ponieważ mam odczucie, że jestem "tępy", wiele razy myliłem się w pracy w prostych czynnościach w pracy itd. Musiałem rzucić szkołę, ponieważ sobie nie radziłem. I tutaj jest pytanie. Czy w takich przypadkach w ogóle stosuje się konkretne leki typu rywastygmina czy memantyna? Piracetam czy winpocetyna działały słabo.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Po zapoznaniu się z Pana relacją, mam do Pana pytanie..., a jak jest u Pana z suplementacją? (zachęcam do skonsultowania z Lekarzem).

Przede wszystkim:
* magnezu (jak najwięcej "magnezu w magnezie")
* wit. B1
* wit. B2
* wit. B6
* wit. B12
* wit. D3
* kwas foliowy
* selen

Stwierdzono naukowo, że niedobory/deficyty w/w prowadzą do znaczącego obniżenia zdolności do koncentracji, osłabienia pamięci, do roztargnienia, drażliwości i innych...

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605