Jakie leki prócz Bupropionu należą do NRDI?

Jakie leki prócz bupropionu należą do nrdi?Lekarz zapisywal różne z grupy ssri,ale nie działają na brak napędu,energii,spowolnienie i zahamowanie w depresji.wiele osób o podobnych problemach brało wellbutrin i właśnie ich napędza.lekarz rzekł,że bupropionu się w Polsce nie stosuje!!chce spróbować leków na inne przekaźniki,a nie tylko ssri,one mnie usypiaja,zamulaja.jak powiedzieć lekarzowi że takie leki w Polsce się używa(bo wiem)?może nie miał do czynienia z bupropionem?chce mieć siłę się umyć.

Jednakże przede wszystkim namawiam na psychoterapię. Lekarstwa jedynie stabilizują organizm - i takie jest ich głowne działanie. Aby pozbyć się problemu depresji u źrodła, niezbędna jest psychoterapia. Pozdrawiam.