Jakie leki przeciwbiegunkowe można przyjmować w ciąży?

Witam Jakie leki przeciwbiegunkowe mozna przyjmowac w ciazy? Jestem w 6 tgodniu ciazy i mam ciagłe wyproznianie do 8 stolców na dobe. Smecta nie pomaga. Czy sa jakies czopki albo inne leki ktore mozna kupic w aptece? Prosze napisac nazwy leków. (TSH w normie)

Piotr Pilarski

Niestety nie ma leków przeciwbiegunkowych, które można stosować podczas ciąży. Proszę pamiętać o nawodnieniu.

Pozdrawiam.