Jakie leki standardowo są przepisywane po usunięciu polipa żołądka przy refluksie?

Witam, jakie leki standardowo są przepisywane po usunięciu polipa żołądka przy refluksie i na jaki okres czasu. I czy controloc 20mg raz dziennie rano stosowany ze względu na refluks jest wystarczający czy może dawkę należy zwiększyć np. na 5 dni? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Po usunięciu polipa żoładka nie są konieczne żadne szczególne leki. Jeśli przyjmuje Pan Controloc z powodu choroby refluksowej, wystarczy kontynuować zwykłą dawkę leku.