Jakie leki stosować na depresję nawracającą?

Mam pytanie jakie leki nalezy stosowac na depresje nawracajaca lub depresje sytuacyjna lub depresje lekowa.Lekarze nie potrafia postawic diagnozy jednej tylko podejrzewaja te 3.Czy branie depakiny rano i wieczorem w dawce 500 jest nieuniknione w tych 3 przypadkach i czy leki musze brac do konca zycia? ZAlamana potrzebujaca pomocy pacjentka

Witam,
leczenie zależy od tego jak długo trwają objawy, czy to kolejny nawrót czy pierwszy epizod, jakiego typu są objawy.
O leczeniu może zadecydowac lekarz prowadzący Panią, który zna całą i kompletną historię choroby.