Jakie leki stosować przy zaburzeniach obsesyjnych?

Choruję na schizofrenię i zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Zażywam perazynę, sulpiryd i paroksetynę i mam zmniejszone libido i brak erekcji. Który z tych leków może to powodować? 2. Czy perazyna może oprócz schizofrenii być stosowana na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie aby odpowiednio zaradzić powyższym objawom.