Jakie leki stosować przy zapaleniu gardła?

Witam, byłem u lekarza lekarz wystawił diagnozę: zapalenie gardła. Przepisał lek Amotaks 2x1. Ttlko i wyłącznie ten antybiotyk. Potraktował mnie poza tym bardzo nie miło i mam wrażenie że antybiotyk to nie wszystko. Czy powinienem również zastosować jakiś ibuprofen razem z antybiotykiem. Proszę o pomoc.

Ten Pana lekarz lub Pani lekarz zapomniała, zapomniał, że jego pensja pochodzi z Pana składek zdrowotnych i że dzięki Pana wizyt u niego, lub u niej ma chleb dla swojej rodziny i dla siebie? Powinna, powinien Pana szanować i dziękować, że Pan do niej czy też do niego przyszedł. Proszę zmienić lekarza.