Jakie leki stosować przy zespole suchego oka?

Mam zesp.suchego oka prosze o rade jakie leki zazywac.Mam mala wade ale dziennie spedzam wiele godz.przed komputerem.Lek.nie podal konkretnej nazwy leku tylko ,ze w aptece jest wiele kropli .Powiedzial tylko zeby byly bez konserwantowZ gory dziekuje za odpowiedz.

Dokładnie, zalecenia są słuszne. Preparatów jest wiele na rynku, najlepiej aby farmaceuta doradził uwzględniając ceny kropli. Mają być bez konserwantów, nawilżające. Nie możemy podawać nazw handlowych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.