Przedwczesny wytrysk a leki

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące leków na przedwczesny wytrysk. mam obecnie 27 lat i cierpię na nadciśnienie tętnicze. Chciałbym zapytać jakie leki na przedwczesny wytrysk są polecane przez lekarzy? Z problemem przedwczesnego wytrysku zmagam się od zawsze, a przynajmniej odkąd pamiętam i odkąd zacząłem w ogóle uprawiać seks. Niestety różnego typu żele i takie specyfiki, które dostępne są bez recepty słabo działają, żeby nie powiedzieć, że w ogóle na mnie nie działają. Próbowałem również ćwiczyć, korzystać z różnych technik pomagających zwalczyć przedwczesny wytrysk, ale to również się u mnie nie sprawdziło. Czy są jakieś leki na przedwczesny wytrysk, które będą w stanie pomóc w mojej sytuacji? Ja wiem, że pewnie nic nie daje stuprocentowej gwarancji, ale chciałbym spróbować czegoś naprawdę skutecznego, a nie kolejnego preparatu, który chyba co najwyżej może wywołać efekt placebo... Będę wdzięczny za poradę. Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Ważne, żeby były spełnione warunki po stronie mężczyzny, wtedy leczenie jest dużo bardziej efektywne.
Powinna być stała partnerka i regularna aktywność seksualna, raczej częsta około 6 kontaktów w miesiącu. W praktyce nie są to często łatwo realizowane wymagania, gdyż niesatysfakcjonujące współżycie prowadzi do zachowania unikowego.
I jest to najtrudniejsza część terapii, zachęcić, zmobilizować Parę do dania sobie szansy, do aktywności miłosnej...
Partnerka powinna życzliwiej spojrzeć na leczenie, na swój udział w terapii, bo inaczej się nie udaje ...
Także chaos w seksie, posiadanie równolegle kilkuj partnerek, albo częste ich zmiany - nie sprzyjają leczeniu, a nawet zwykle wykluczają sukces terapeutyczny. Branie leków ma wtedy najwyżej aspekt doraźny, a nie "przesterowujący" mechanizm wytrysku.
Niestety preparaty bezreceptowe są wyraźnie przereklamowane.
Nawet leki na receptę nie zawsze są skuteczne.
Warto być odpornym na reklamy, jest to przecież rodzaj manipulacji umysłem widza/słuchacza.
Skuteczne leczenie braku kontroli nad wytryskiem wcale nie jest proste i szybkie, jak wynikałoby z wielu wypowiedzi na forach internetowych.
Nawet doświadczeni lekarze mają niezadowalające efekty w kilkunastu procentach przypadków.
Przyczyny tego są różne. Zdarza się działanie pozorowane partnerki (tak naprawdę nie zależy jej na poprawie...), zdarza się niekonsekwencja pacjenta (bierze sterydy na siłowni, a temu początkowo zaprzecza...). Nie ma też leków o 100% skuteczności. Są pacjenci "lekooporni".
Podsumowując, warto spróbować profesjonalnej pomocy, bo zbyt szybki wytrysk i brak nad nim kontroli - obniża jakość życia i stopień satysfakcji w związku partnerskim.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuologia.org.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty