Jakie leki stosowane są w leczeniu zaburzeń psychotycznych?

Witam. Jakich leków przeciwpsychotycznych używa się w leczeniu zaburzeń lękowych opornych na leczenie lekami z grupy ssri ?.

Witam,

farmakoterapię stosuje lekarz psychiatra, jeśli chodzi o leczenie zaburzeń lękowych porównywalną skuteczność do farmakoterapii, udokumentowaną empirycznie wykazuje psychoterapia poznawczo - behawioralna, nie ma skutków ubocznych.

Pozdrawiam serdecznie