Jakie leki urologiczne należy zastosować?

maz od miesiaca bierze tramispras o,4 i apo-fina 5mg. z badan; mocznik w surowicy 66 ,kreatynina 1,5;e gfr 50,24;pozatym wszystko prawie w normie na usg;nerki o prawidlowych wymiarach,prawidlowejstrukturze korowo- rdzeniowej,liczne ogniska hiperechogeniczne w obu nerkach odpowiadajace zlogom ,hipotonia ukladu kielichowo- miedniczkowego w obu nerkach ,pecherz moczowy cienkoscienny gruczol krokowy o wym.46mmx38mm .Tylko mam pytanie dlaczego bardzo sie meczy i jest zawsze oslabiony przy naj mnniejszym wysilku - pijr wode mineralna niegaz.w duzych ilosciach 2,5 litra dziennie .Urolog nic mu nie przepisal na te zlogi oprucz tych od prostaty . co robic ma maz dalej ?martwi to oslabienie i spadek sil.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do internisty aby ocenić pacjenta całościowo i wtedy Ew jakieś dalsze decyzje terapeutyczne