Jakie leki w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia choroby wysokościowej?

Dobry wieczór, Jakie leki należy przyjmować,jak długo i w jakich dawkach aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby wysokościowej?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest odpowiednie ma klimatyzację. Proponuję ewentualnie udać się do lekarza medycyny sportu