Jakie leki w leczeniu depresji?

witam w mojej rodzinie od strony mamy kilkoro osób leczyło się z powodu depresji mam pytanie jakie leki są współcześnie najbardziej skuteczne,ja leczyłam się orivenem (samookaleczanie się lęki przed wyjściem z domu,potrzeba izolacji od życia w społeczeństwie niechęć do życia myśli samobójcze nieumiejętność radzenia sobie z problemami nadmierna senność brak aktywności i chęci do do znalezienia sensu życia,propranolem-niekontrolowane drżenie rąk,doxepinem-uspokojenie spokój wewnętrzny-te leki pozw

Nie istnieje nic takiego jak "najskuteczniejszy lek przeciwdepresyjny". Każdemu pacjentowi dobieramy najlepszy dla niego lek. Każdy lek zarejestrowany w tym wskazaniu jest skuteczny. Sztuka polega na znalezieniu odpowiedniego leku dla danego chorego.