Jakie leki zabrać na urlop do Egiptu?

Za kilka ni wyjeżdzam za granicę na 2 tygodniowy pobyt do Egiptu, często słyszałam że zmiana wody pitnej żle wpływa na organizm co powoduje kłopoty żołądkowe, jakie zabrac leki? Czy zwykłe krople żołądkowe wystarczą?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Leki, które warto ze sobą zabrać to preparaty p/bólowe, rozkurczowe (No-Spa), czy przeciwbiegunkowe. Warto także pamiętać o kremach z wysokim filtrem i środkach stosowanych na oparzenia słoneczne. Przydać się mogą także plastry z opatrunkiem. Niemniej jednak w dużych ośrodkach turystycznych dostępny jest lekarz, który w razie potrzeby udzieli niezbędnej pomocy.