Jakie mam szanse na poczęcie przy takich cyklach?

Ponad rok temu odstawiłam tabletki hormonalne, teraz mam nieregularne cykle, wahają się od 27 do 33, raz miałam 25, w ostatnim cyklu kochałam sie z mężem w dni płodne (ciężko mi je określić, bo cykle są bardzo nieregularne, ale było mniej więcej w połowie cyklu).
Czy możliwe, że jestem w ciąży? Dziś jest dzień 38 i dostałam krwawienia, nie wiem czy to miesiączka, czy plamienia. Krwawienie nie jest obfite.
Robiłam 4 testy ciążowe, dwa 32 dnia i wyniki były negatywne, i dwa 37 dnia wieczorem i 38 rano, jeden pierwszy wynik bardzo lekko pokazał drugą kreskę i się rozmazał, więc nie wiem, czy był prawidłowy, a drugi negatywny. Nie wiem, co mam robić, ostatnio jestem bardzo rozchwiana emocjonalnie, ból piersi, szczególnie po bokach od kilku dni, ogólne zmęczenie.
Czy możliwe, że jestem w ciąży? Jeśli to mało prawdopodobne, to jakie mam szanse na poczęcie przy takich cyklach?
Proszę o pomoc

Witam serdecznie,

Wyniki testów ciążowych w Pani przypadku są niemiarodajne. Nie można jednoznacznie określić, czy wynik jest dodatni, czy ujemny.

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Objawy pod postacią rozchwiana emocjonalnego, dolegliwości bólowych piersi mogą być związane z ciążą.

Aby wyjaśnić wątpliwości proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam