Jakie markery wykonać w celu profilaktyki nowotworowej?

Dzień dobry. Mam 64 lata. Uprzejmie proszę o podanie mi badań /markery/ jakie powinnam sobie wykonać w celu profilaktyki nowotworowej. Mammografie, usg piersi, cytologie, usg vaginum wykonuje systematycznie. Dziękuję.

Proponuje dodać rtg klatki piersiowej 1x/rok lub 1x/2lata - zależnie od opisu pierwszego zdjęcia i usg j.brzusznej z przestrzenią zaotrzewnową(nerki)-j.w. , zż