Jakie maści antyseptyczne mogę stosować?

Dzień dobry, jestem w 29 tc, dwa dni temu w wyniku mocnego uderzenia oderwałam pazokieć u ręki od łożyska. Od razu paznokieć 'przykleiłam', zdezynfekowałam i założyłam opatrunek. Jakie maści antyseptyczne mogę stosować? Wcześniej używałam: maść Kocha, Betadine oraz Solcoseryl. Nie chcę zaszkodzić dziecku stosując niedopowiedni lek/maść. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub chirurga po opatrzeniu paznokcia będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie