Jakie maści na blizny po trądziku?

witam, mam blizne po trądziku na krawędzi ust. jakie maści można stosować?

Witam. Polecam dostępne w aptekach maści z delikatnymi kwasami np. kwasem migdałowym mające właściwości rozjaśniające i wybielające blizny.

Dzień dobry,

Zamiast maści radzę odwiedzić klinikę medycyny estetycznej, gdzie istnieje możliwość wykonania skutecznych zabiegów redukujących blizny potrądzikowe. Podstawą jest konsultacja ze specjalistą. Polecam zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego eCO2.

Pozdrawiam serdecznie.