Jakie maści pomagają na swędzący napletek?

panie macieju,moj tata jest lekarzem,mam swoja lekarz dermatolog,mam masci travogen,travocort,mam wyprzenie ale od kilku dni swedzi mnie napletek i piecze czy te masci nie pomoga,czym smarowac i wypupic,czy to wylecze wyprzenie jest miedzy udami

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena zmian w bezpośrednim badaniu i ocena dotychczasowego leczenia. proszę zgłosić się do dermatologa.