Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przy dużym nadmiarze skóry niezbędna jest operacja - należy skonsultować się z chirurgiem plastycznym; jeśli problem jest niewielki, istnieją metody mniej inwazyjne - wtedy należy udać się do lekarza medycyny estetycznej.

0

Witam najlepiej będzie sie skonsultować u lekarza chirurga plastyka . lub lekarza medycyny estetycznej i tu można wykonac zabieg bezoperacyjny plasma iq

Plasma IQ – alternatywa dla skalpela - nieinwazyjne urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy. To najnowocześniejsze urządzenie do bezoperacyjnego liftingu powiek. Poprzez działanie energii cieplnej stymuluje również produkcję nowego kolagenu odpowiedzialnego za napięcie i elastyczność skóry poddanej zabiegowi. Działa precyzyjnie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Zaledwie w 20 minut pozbędziesz się oznak starzenia, odmłodzisz swój wygląd i spojrzenie.

Wskazania:

plastyka powiek (likwidacja opadających powiek)

lifting twarzy

likwidowanie zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”

likwidowanie wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan

leczenie wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży

leczenie trądziku oraz usuwanie blizn potrądzikowych

usuwanie brodawek i innych zmian skórnych (żółtaki, włókniaki)

likwidacja rozstępów i blizn pooperacyjnych

usuwanie zmarszczek w okolicy ucha

Przeciwwskazania

Ciąża

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plasma IQ, każdy w odległości około 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Procedura trwa około 20 minut, a częś efektu jest widoczna natychmiast.

Efekt Zabieg jest doskonałą alternatywą dla skalpela. Skuteczność tej metody jest porównywana do efektów osiąganych w chirurgii estetycznej. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna. Nieodzowną jego zaletą jest także jego bezpieczeństwo ponieważ nie uszkadza głębszych warstw skóry, nie powoduje krwawienia i nie wiąże się z głęboką ingerencją w tkanki. Co niezwykle ważne około 70% efektu jest widoczne natychmiast po zabiegu a sam zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności.

Plasma IQ pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu oraz nie wywołuje stanu zapalnego .

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety