Jakie metody usunięcia blizny z kolana

2 lata temu miałam wypadek, na kolanie powstała dosyć duża blizna(bliznowiec?). Rok później udałam się do chirurga, który wyciął bliznę i zszył. Niestety również po tym powstała blizna. Jest podłużna, sino-czerwona, lekko odstaje. Jakie są możliwości usunięcia takiej blizny?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu blizny lekarz zaproponuje odpowiednie postępowanie lecznicze.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam, najlepiej będzie jak skonsultuje się Pani u lekarza medycyny estetycznej. Lekarz obejrzy jak blizna aktualnie wygląda i dobierze po konsultacji metody jej splycenia, leczenia. Możliwosci jest wiele ale nie ma jak odpowiedzieć bez obejrzenia stanu blizny czy zastosuje się na nią zabiegi laserowe, czy wypełnienie, czy plasmę IQ.