Jakie mleko należy podawać 5-miesięcznemu dziecku?

Mam problem z mlekiem dla mojego dziecka. Mała ma 5 tygodni od urodzenia była na Benilon Comfort ale po nim strasznie ulewala i wymiotowała. Wyladowalismy w szpitalu bo okazalo sie ze ma wrodzone zapalenie pluc. W szpitalu dali nam Bebilon Pepti zaczela ladnie na nim przybierac i nie ulewa co mnie bardzo cieszy. Problem w tym ze to mleczko jej nie trzyma Mała jest ciagle glodna po wypiciu 90 ml po godzinie placze i jest dalej glodna. Nie wiem co robic moze ktos mi doradzi.

Piotr Pilarski

Jak jest głodna to proszę podać ponownie mleko lub przygotowywać go więcej. Możliwe, że z innego powodu jest niespokojna. Mleko Babilon Pepti jest pełnowartościowym mlekiem i stosuje się je w przypadku alergii.

Pozdrawiam.