Jakie mleko podawać 5-miesięcznemu dziecku, które cierpi na zaparcia?

Jakie mleko dla 5 miesiecznego dziecka gdy cierpi na zaparcia. Bylo bebiko bebiko comfort hipp combiotic hipp comfort. Teraz obiadki ograniczam marchewke. Podaje kropelki dicoflor. Kupki sa zuelone bardzo zbite twarde. Dziecko bardzo sie wysila. Pediatra zapisal jakis czas temu syrop na lepsze wyproznianie lecz dziecku nie smakuje wypluwa. Dopajam woda.

od 6. miesiąca życia można podawać Dicopeg junior. to bym polecała. Ograniczenie marchewki, ryżu, bananów i gotowanych jabłek itp w diecie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.