Jakie mleko podawać niemowlakowi?

Dzien dobry, moja dwumiesieczna coreczka pije mleko nan bezlaktazowe i od miesiaca caly czas robi zielona kupke ma wzdety brzuszek, niespokojnie spi i od dwóch dni ma zatwardzenie, czytalam że nan jest bardzo zlym mlekiem i chciałabym zmienic mleko tylko nie wiem na jakie najlepiej i jak to zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza pediatry i stosować się do jego zaleceń . Być może konieczne będzie mleko na receptę