Jakie mogą być komplikacje po usunięciu przepukliny?

6tygodni temu miałem przeprowadzoną operację przepukliny pachwinowej ogromnej,od kilku dni odczuwam coraz mocniejszy ból w pachwinie poniżej szycia miejsce to jest drętwe .w pachwinie wyczówam coś twardego być może jest to siatka i ból od tego miejsca promieniuje do prawego biodra i w dół aż do kolana ból jest silny.dzisiaj byłem na kontroli u lekarza który stwierdził że wszystko jest w porządku .mam pytanie czy tak musi być czy nie są to czasami jakieś powikłania

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli powyższe objawy są nadal konieczna ponowna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie