Jakie mogą być konsekwencje choroby mamy?

mama ma 71 lat i siedem lat temu miała peknietego tetniaka i załozona zastawke aby odprowadzała nadmiar płynu trafila do szpitala z niska chemoglobina gdzie dostała sepsy i grakowca i na dodatek zapadła w spiaczke a teraz dowiedziałam sie ze ma jeszcze wodoglowie jakie beda konsekwecje i czego mam sie spodziewac bo lekaze kiedy pytam muwia czeba czekac

W takiej sprawie trzeba rozmawiać bezpośrednio z lekarzami, którzy mają pełny wgląd w dokumentację medyczną, wyniki badań, mogą zbadać bezpośrednio mamę. Ja nie mam takiej możliwości. Z Pani opisu wynika, że stan matki jest bardzo ciężki więc w takim przypadku niestety można spodziewać się różnych sytuacji zwłaszcza tych najgorszych.