Jakie mogą być konsekwencje odstawienia Spamilanu?

Witam Odstawiłem spamilan 10 po 6 dniach brania w w małych dawkach ponieważ czułem się dużo gorzej Moje pytanie brzmi czy mogą wystąpić jakieś konsekwencja zaprzestania brania leku

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno być żadnych konsekwencji. Oczywiście brał Pan lek z jakiegoś powodu, np. stanów lękowych, więc te stany mogą powrócić. Natomiast pewnie przez 6 dni lek nawet nie zaczął w pełni działać, więc nie powinien Pan odczuć różnicy.