Jakie mogą być konsekwencje połączenia/interakcji Deprim Forte z alkoholem?

Biorę od tygodnia lek Deprim Forte (2 kapsułki dziennie rano i wieczorem). W trakcie terapii zdarzyło mi się wypić lampkę wina. Dopiero potem przeczytałem w ultotce że nie powinno się pić napojów alkoholowym przy braniu tego leku. Chciałbym zapytać czy to czymś grozi? Jakie mogą być konsekwencje połączenia/interakcji Deprim Forte z alkoholem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą się nasilać działania niepożądane takie jak zaburzenia żołądkowo-jelitowe, niepokój, nadwrażliwości na światło.
Pozdrawiam