Jakie mogą być konsekwencje wypicia wody utlenionej?

Witam,za namową kolegi,który jest gorącym zwolennikiem medycyny naturalnej wypiłam leczniczo 1 raz 6 kropli 3 proc wody utlenionej rozpuszczonej w 1 szklance wody na czczo.Od tego czasu minęło półtorej doby.1 dnia czułam się świetnie,wręcz rewelacyjnie,poza lekkimi mdłościami,ale naczytałam się strasznych rzeczy o zatruciach wodą utlenioną.Czy taka ilość może wywołać zator?Dziś mam w różnych miejscach,szczególnie w nogach kłucia.To mogą być jakieś mikrozatory czy to moja nerwica?Oddycham świetnie,nie mam żadnych obj neurologicznych.

Szanowna Pani,

wypicie wody z tlenem (6 kropli), rozcieńczonej wodą (250ml), nie zagraża życiu. Problem w tym, że zinterpretowała Pani zagrożenie pod wpływem przeczytanych artykułów, które opisują przypadki zatoru. W powietrzu znajduje się 21% tlenu niezbędnego do życia, wdychany jest ciągle, nie powodując zatoru płuc. W tętnicach płynie krew utleniona, więc nie ma powodu do zmartwień.
Zaburzenia lękowe wymagają systematycznego leczenia metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, zalecana jest dla Pani psychoterapia jako forma pomocy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krew
https://www.odkrywamyzakryte.com/woda-utleniona/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadtlenek_wodoru

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaaplikowana przez Panią taka ilość wody utlenionej (rozumiem że 3%?) jest bezpieczna dla organizmu, tak więc nie ma powodu do niepokoju, i opisane przez Panią symptomy mogą być auto sugestywne.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com