Jakie mogą być konsekwencje zastosowania narkozy?

Dzień Dobry, mam pytanie odnośnie narkozy, I ryzyka z nią związanego.. mianowicie we wrześniu jestem zapisana na operacje przegrody nosowej pod narkozą Ale mam pewne obawy związane z narkozą, ponieważ około pół roku temu miałam zapisany Eurespal na zatoki i dostałam po zażyciu go efektu ubocznego jakim było kołatanie serca, trafiłam na pogotowie, od tego momentu miewam dość często takie napady kołatania nawet kiedy nie Jestem w sytuacjach stresujących napada mnie czasem z nienacka takie kołatanie utrzymuje się od 1-3 godzin po czym puszcza. Ogólnie jestem osobą znerwicowaną, bardzo nerwową,neurolog stwierdził u mnie początki nerwicy których jak stwierdził na razie nie trzeba leczyć tabletkami ,wystarczy nad sobą panować, I moje pytanie brzmi jakie jest ryzyko powikłań w tym przypadku,czy w trakcie narkozy może dojść do takiego kołatania A co gorsze do np zawału, I jakie jest ryzyko niewybudzenia się z narkozy? Jeżeli takie ryzyko będzie istniało to zrezygnuje z tej operacji. Dodam że mam 20 lat.

Koniecznie proszę omówić z Laryngologiem i Anstezjologiem Opisuje Pani objawy nerwicy lękowej, Do pełnej konsultacji: Neurolog, Psycholog.. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , okulistyczna... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam ..Pozdrawiam