Jakie mogą być natręctwa przy nerwicy?

Dzień dobry, od 9 dni biorę lek Asertin na nerwicę natręctw. Często mam uczucie zatkanego ucha i dodatkowo kilka razy w odstępach czasu ani mi się ucho, że czyszczę patyczkiem i przebijam w środku. Chciałam zapytać czy to też jakiś rodzaj natręctwa? Wizytę u psychiatry mam za tydzień. Czy to minie? Skąd takie sny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani.
Podczas stosowania leków z grupy SSRI, czyli m.in. Asertinu (sertraliny) takie barwne sny mogą się pojawiać. U niektórych pacjentów to mija, ale jeśli nie toleruje Pani takiego działania leku już na początkowym etapie, to proszę poinformować swojego psychiatrę na wizycie.