Jakie mogą być objawy nerwicy?

Czy mam objawy nerwicy?

Przede wszystkim jest to lęk, różne objawy somatyczne z różnych narządów, kłopoty z nastrojem, snem. Mogą być natręctwa. Bywa też uczucie zmęczenia, ogólnego rozbicia, zniechęcenia. U każdego inne objawy dominują, obraz może być bardzo różnorodny, ale u podłoża objawów leży lęk.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza