Jakie mogą być odległe powikłania po grypie?

witam, moja córka ma 21 lat. W lutym br miała grypę. Od tego czasu nie może dojść do zdrowia. |Ciągłe stany podgorączkowe, nawracające infekcje gardła, jamy ustnej, afty, itp. Przeszła wszystkie możliwe badania , łącznie z pobytem w szpitalu na diagnostyce i nic nie wykryto. CRP nie znacznie podniesione, OB również, przeleczona stomatologicznie. Pojawiła się również pokrzywka. W wymazie nosogardzieli bakterie. Nie mam już koncepcji dalszego leczenia, lekarze zresztą tez. Czy ktoś może w końcu coś mądrego powiedzieć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.